Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

IQSERWIS ma się dobrze!

Informacje jakie pojawiły się o firmie, działającej przy ulicy Poznańskiej w Łomży, negatywnie wpływa na całą branżę telemarketingu i mogą być kojarzone z innymi przedsiębiorstwami w regionie. - Nasza firma nie ma nic wspólnego z informacjami jakie pojawiły się ostatnio w mediach o tej firmie jak i z samą firmą która jest w nich opisywana. - podkreśla Jan Tomasz Karwowski, prezes IQSERWIS.

Pracownicy firmy
Pracownicy firmy

 

Nasza spółka inwestycje związane z Oddziałem łomżyńskim sfinansowała z własnych środków nie korzystając z pomocy instytucji unijnych czy Urzędu Pracy.

IQSERWIS sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie posiada jedno ze swoich CallCenter przy AL. Legionów 40 w Łomży. Działa na rynku łomżyńskim już od ponad trzech lat.

Jako pierwsza firma, otworzyła w Łomży profesjonalne Centrum Telemarketingu oraz logistyki BackOffice, które realizuje zamówienia dla największych korporacji telekomunikacyjnych w Polsce.

Spółka IQSERWIS jest laureatem wielu nagród i wyróżnień za jakość prowadzonych projektów oraz wysoki standard pracy i świadczonych usług.

IQSERWIS zatrudnia przeszkolonych konsultantów telefonicznych oraz wykwalifikowaną kadrę managerską, a także pracowników biurowych zajmujących się obsługą Back Office i dystrybucją.

Ciągle stwarza nowe stanowiska pracy, zapewnia swoim pracownikom doskonałą atmosferę i warunki pracy daje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, awansu oraz szkolenia.

W województwie podlaskim oprócz Łomży, spółka inwestuje również w Białymstoku gdzie uruchomiła swoje kolejne CallCenter i daje możliwość zatrudnienia osobom na stanowiskach Konsultanta telefonicznego, pracownikom biurowym, informatykom itd.

IQSERWIS oprócz tworzenia stanowisk pracy w naszym regionie, wspiera różnego rodzaju inicjatywy lokalne oraz działa charytatywnie.

 

Więcej informacji na temat pracy w IQSERWIS można uzyskać pod działającym od ponad 3 lat numerem tel. 86 212 77 00, lub wysyłając aplikację na adres email: rekrutacja@iqserwis.pl.

Wszelkie informacje na temat firmy www.iqserwis.pl

 

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę