Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Stłuczka ze strażakami

Jadący do pożaru wóz strażacki miał stłuczkę na skrzyżowaniu Alei Legionów z Piłsudskiego w Łomży. Na szczęście zarówno strażakom jak i podróżującym w samochodzie osobowym, z którym zderzył się wóz strażacki, nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około 20.40. jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży wóz strażacki był jednym z dwóch wysłanych z łomżyńskiej jednostki do zgłoszenia o pożarze w budynku mieszkalnym w Dłużniewie.
Strażacy z samochodu który miał kolizję na skrzyżowaniu Alei Legionów z Piłsudskiego do pożaru nie dojechali. Okazało się, że nie był to duży pożar – objął tylko część kuchni domu -  i poradzi sobie jedna jednostka z Łomży wsparta strażakami ochotnikami z Konarzyc.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę