Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Zapaliło się...

Na około 10 tysięcy złotych oszacowano straty jakie powstały po pożarze w jednym z mieszkań bloku przy ul. Małachowskiego w Łomży. Spaliło się wyposażenie jednego z pokoi. Strażacy wczoraj gasili także dwa pożary sadzy w kominach i śmieci pod lasem w okolicach Wizny.

Zgłoszenie o pożarze przy ul. Małachowskiego do dyżurnego Komendy Miejskiej PSP w Łomży wpłynęło kilka minut o godz. 14. Strażaków zaalarmowali sąsiedzi zaniepokojeni wydobywającym się dymem z jednego z mieszkań. Okazało się, że pali się wyposażenie jednego z pokoi mieszkania. Spaleniu uległy m.in. meble, fotele i laptop.    

Poza tym jak informuje dyżurny wczoraj paliły się także sadze w kominach w domach w Łomży (ul Wesoła) i w Szczepankowie gm. Śniadowo. Strażacy gasili również pożar na dzikim wysypisku śmieci w miejscowości Rutkowskie w gminie Wizna. W tych wypadkach strat spowodowanych pożarami nie było.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę