Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Wyjechał im TIR...

Główne zdjęcie
Opel po zderzeniu z Tirem (fot. podlaska.policja.gov.pl)

43-letnia kobieta, kierująca oplem astrą i oraz podróżująca z nią 7 letnia córka z obrażeniami ciała trafiły do szpitala, po wypadku do którego doszło gdy ciężarowe volvo wyjechało im na czołówkę. Zdarzenia miało miejsce rejonie wsi Dziekowiny w powiecie wysokomazowieckim.

(fot. podlaska.policja.gov.pl)
(fot. podlaska.policja.gov.pl)

Jak ustalili policjanci kierujący ciężarowym volvo z naczepą 32-letni mężczyzna, jadąc od strony Szepietowa na łuku drogi najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i zjechała na lewy pas jezdni. To właśnie wtedy doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka oplem. Osobówka odbiła się od lewego narożnika ciężarówki i wypadła z drogi. Jadący nią 43-letnia kobieta i jej 7 letnia córka zostały przewiezione do szpital.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę