Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sutener w areszcie

Dariusz G., 37-letni mieszkaniec Łomży, jest jedną z ośmiu osób związanych procederem uprawiania prostytucji i czerpania z niej korzyści, których w piątek zatrzymali ostrołęccy policjanci. Łomżanin, wraz z kolegą - 25-letnim Maciejem Z. z Ostrołęki, już trafił do tymczasowego aresztu. Obaj mężczyźni są podejrzani o czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja podaje, że pod nadzorem ostrołęckiej prokuratury w dalszym ciągu prowadzone są działania oraz ustalany udział innych osób w przestępczej działalności. Niewykluczone, że w krótkim czasie mogą nastąpić kolejne zatrzymania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę