Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Znowu będzie wiało

Czeka nas kolejny wietrzny dzień. Jak ostrzegają synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW we wtorek przez niemal całą dobę będzie u nas wiał silny zachodni wiatr. Średnia jego prędkość będzie wynosiła 30-40 km/h, a w porywach może wzrastać do 60-75 km/h.

Skutki wietrznej pogody to szkody w drzewostanie, łamanie gałęzi i drzew, a także utrudnienia komunikacyjne. Wydane ostrzeżenie ważne jest od godz. 04:00 do godz. 23:00 08.02.2011 na obszarze całego województwa podlaskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę