Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rzeki znowu rosną...

Główne zdjęcie
Narew,

Narew w Wiźnie ponownie przekroczyła stan alarmowy. Dziś rano poziom wody wynosił tu 474 cm. To o sześć centymetrów więcej niż wczoraj rano i o 4 cm powyżej stanu alarmowego. Szybko wody przybywa także w okolicach Łomży. W ciągu ostatnich 18 godzin poziom Narwi podniósł się o 10 cm, a rzeka ponownie przekroczyła stan ostrzegawczy osiągając rano 407 cm.

Wody jest coraz więcej także w Biebrzy. W Osowcu rano było 417 cm wody, a to oznacza, że stan alarmowy został przekroczony już o 7 cm. W Burzenie  wody tez jest coraz więcej, ale tiu do osiągnięcia stanu ostrzegawczego rzecze brakuje 3 cm.

Hydrolodzy ostrzegają, że w ciągu najbliższej doby w związku ze spływem wód roztopowych w zlewniach górnej i środkowej Narwi oraz Biebrzy przewiduje się dalsze wzrosty stanów wody. Zagrożeniu nadano drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę