Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie wiało

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed silnym wiatrem, który w sobotę przez cały dzień wiać w regionie. W porywach prędkość wiatru może dochodzić nawet do 65-80 km/h. Wichura będzie nie tylko łamała gałęzie drzew, ale może także uszkadzać budynki.

Zgodnie z wydanym dziś ostrzeżeniem wietrzna pogoda w województwie podlaskim utrzymywać się będzie od sobotniego poranka – od godz. 6:00 - aż do północy. Jak podaje dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki przewidywany silny i porywisty wiatr południowo-zachodni i zachodni będzie wiała ze średnią prędkością od 25 do 45 km/h. W porywach prędkość ta może znacząco jednak znacząco wzrosną nawet do 65-80 km/h.

Nawałnica może łamać gałęzie drzew i powodować utrudnienia komunikacyjne, ale także zrywać sieci energetyczne czy nawet powodować uszkodzenia budynków.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę