Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Znęcał się nad gołębiami

59-latek zabił osiem gołębi, a dziewięć kolejnych okaleczył. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje grajewska policja wczoraj w nocy dyżurny został powiadomiony o niecodziennym zdarzeniu. Z informacji wynikało, że w miejscowości Kozłówka w gminie Rajgród nieznany sprawca wszedł do dwóch niezabezpieczonych gołębników. Tam zabił osiem gołębi pocztowych, a kolejnych dziewięć okaleczył. Policjanci na miejscu zjawili się wraz z psem tropiącym, podjął trop i doprowadził mundurowych do jednej z posesji w pobliskiej miejscowości. Tam zatrzymano 59-latka. Mężczyzna przyznał się do zabicia i okaleczenia gołębi w Kozłówce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę