Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zmarła najstarsza mieszkanka Łomży

Nocą zmarła Wacława Modzelewska – najstarsza mieszkanka Łomży – podano na oficjalnej stronie ratusza. Kobieta 10 sierpnia bieżącego roku obchodziłaby 105 urodziny. Urodziła się w Zambrowie, a w Łomży, w domu przy ul. Sikorskiego, mieszkała od 1935 roku.

Śp. Wacława Modzelewska, wraz z mężem Melchiorem (zmarł 2 stycznia 1979r.) doczekała trzech córek: Zofii, Janin i Marii, a następnie: 8 wnuków, 11 prawnuków i 2 praprawnuczek.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę