Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wójt zrezygnował...

Rafał Demby, wójt gminy Przytuły w powiecie łomżyńskim, przedwczoraj złożył rezygnację z tej funkcji. Informację potwierdziliśmy w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Łomży. Teraz zgodnie z prawem Rada Gminy musi wygasić mandat wójta, a następnie premier zarządzi nowe wybory.

Rafał Demby był najmłodszym wójtem w regionie. Wgrał wybory samorządowe mając zaledwie 26 lat. W drugiej turze wyborów 5 grudnia 2010 roku pokonał stosunkiem 57,14% do 42,86% dotychczasowego wójta Przytuł Krzysztofa Polkowskiego.
Urząd wójta gminy objął 13 grudnia 2010 roku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę