Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przez trzy dni wynieśli tonę złomu

Dwóch mieszkańców Szczuczyna z jednej z posesji w tym mieście skradło ponad tonę złomu. Złodzieje metalowe przedmioty wynosili przez trzy dni. Właściciel rozpoznał skradzione przedmioty na jednym z miejscowych punktów skupu złomu.

Okazało się, że złodziejami było dwóch mieszkańców Szczuczyna w wieku 28 i 23 lat. Gdy mężczyzn zatrzymywali policjanci, których o kradzieży poinformowano wczoraj, obaj byli pijani. Mieli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kradzieży będą tłumaczyć się jak wytrzeźwieją – najpierw przed policjantami a później przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę