Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowy komendant policji w Kolnie

Inspektor Marian Krysiak został nowym Komendantem Powiatowym Policji w Kolnie. Zastąpił na tym stanowisku Marka Przybyszewskiego, który funkcję tę sprawował od końca 2008r.. Dla Krysiaka to powrót do Kolna. To jego rodzinne miasto, tu też rozpoczynał pracę w policji.

Inspektor Marian Krysiak w policji pracuje od 1986 roku. Ostatnio był Komendantem Powiatowym Policji w Makowie Mazowieckim, a wcześniej pracował jako wykładowca w szkołach policyjnych w Szczytnie i w Pile.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę