Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Gwałtowny wzrost bezrobocia w Łomży

Dokładnie o 655 wzrosła w styczni liczba osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Na koniec stycznia na liście aktualnych bezrobotnych widnieje już 6477 nazwisk. Zdecydowana większość z nich to mieszkańcy Łomży. Stopa bezrobocia w mieście przekroczyła już 17%, a to oznacza, że co szósty tzw. zawodowo czynny mieszkaniec miasta jest bez pracy.

Jak podaje Hanna Huszcza rzecznik prasowy Urzędu z niemal 6,5 tysiąca osób zarejestrowanych w PUP aż 4028 to mieszkańcy Łomży.  Jeszcze na koniec grudnia 2010 roku było ich o blisko 400 mniej. W sumie w ciągu 2010 roku lista bezrobotnych w mieście zwiększyła nam się o ponad  tysiąc.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę