Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

2011 rok – rok Łomży w TVN?

Choć raptem mamy drugi dzień lutego, jak się wydaje Łomża na stałe zagościła w programach interwencyjnych stacji TVN. Zaczęło się od kuligu za karetką, później bohaterami byli prezydent i jego zięć, a teraz nieuczciwy radca prawny z Łomży. Właśnie tej sprawie poświęcony był jeden z materiałów programu „Uwaga”.

Po tragicznym wypadku do jakiego doszło w czerwcu 2008 roku okolicach wsi Wiktorzyn, z czwórki studentów wracających  z Białegostoku do Łomży samochodem, który z ogromna siłą uderzył w drzewo przeżyły tylko dwie kobiety. Po wypadku obie kobiety z licznymi złamaniami i obrażeniami trafiły do szpitala. Wtedy też ich sprawą zajął się radca prawny z Łomży, który miał pomóc w wygraniu odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej. I udało mu się. Dla jednej z pań uzyskał ponad 220 tys. zł odszkodowania, dla drugiej 130 tys. zł. Jednak żadna z poszkodowanych nie dostała tych pieniędzy. Okazuje się, że zgodnie z podpisaną przez obie panie umową, wszystkie pieniądze trafiły na konto radcy prawnego. Dopiero po interwencji obu kobiet, radca prawny wypłacił im jedną czwartą należnych pieniędzy. Jak podano w programie Okręgowa Izba Radców Prawnych prowadzi przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne w sześciu podobnych sprawach.

zobacz cały materiał: uwaga.onet.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę