Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Powiesił się w celi

Mężczyzna, który nieco ponad tydzień temu, podczas kłótni w trakcie imprezy alkoholowej, śmiertelnie dźgnął ojca nożem popełnił samobójstwo. Zdarzenie to potwierdza Dariusz Błażejczyk Prokurator Rejonowy w Łomży. 35 letni Adam W., mieszkaniec jednej z wsi w gminie Piątnica, powiesił się w nocy z soboty na niedzielę w areszcie w Czerwonym Borze.

Przypomnijmy Adam W. na sumieniu miał nie tylko zabicie ojca w sobotę 22 stycznia, ale także zabicie kilkanaście lat wcześniej własnej babci. Po tamtym morderstwie odsiedział 11 lat w więzieniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę