Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymani z narkotykami

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn i zabezpieczyli prawie 36 gramów narkotyków. Środki odurzające znaleziono także w Grajewie. 22-latek miał ponad 92 gramy marihuany. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje policja w środę funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży ustalili, że mężczyźni poruszający się w rejonie miasta samochodem marki audi mogą mieć przy sobie narkotyki. Auto  zatrzymane do kontroli niedaleko Łomży. Ustalenia policjantów się potwierdziły. Po sprawdzeniu pojazdu, którym podróżowali trzej mężczyźni w wieku od 26 do 27 lat, mundurowi znaleźli kilka torebek z narkotykami. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana, haszysz i amfetamina o łącznej wadze ponad 6 gramów. Ponadto funkcjonariusze zajmujący się walką z przestępczością narkotykową w mieszkaniu jednego z zatrzymanych mężczyzn znaleźli dodatkowo 30 gramów amfetaminy.

Większą porcję narkotyków znaleźli wczoraj grajewscy policjanci. Najpierw na ulicy Popiełuszki został zatrzymany 22-letni mieszkaniec miasta, a podczas kontroli okazało się, że miał przy sobie przeszło gram marihuany. Później policjanci wraz ze specjalnie przeszkolonym do wykrywania narkotyków psem przeszukali miejsce jego zamieszkania. Na strychu w koszu znaleziono  plastikowe pudełko, w którym było ponad 91 gram tego samego narkotyku. Mundurowi odnaleźli również elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę