Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mogą być zmiany w radzie miasta i gminy w Stawiskach

Sąd orzekł, że w jednym z obwodów trzeba będzie jeszcze raz dokładnie przeliczyć wszystkie oddane w listopadzie głosy. To wynik jedynego protestu wyborczego uwzględnionego przez Sąd Okręgowy w Łomży. Jego orzeczenie uprawomocniło obecnie orzeczenie Sądu Apelacyjnego w Białymstoku.

Podstawą do zarządzenia ponownego liczenia głosów jest fakt, że pracująca w pośpiechu komisja obwodowa nieprawidłowo zliczyła wyniki głosowania, a miejska na podstawie tych nieprawdziwych danych ustaliła skład rady.

O terminie ponownych wyborów w Stawiskach zadecyduje wojewoda podlaski.

Wcześniej w trzech gminach naszego województwa, w których mandaty radnych zwolnili nowowybrani wójtowie, odbędą się wybory uzupełniające: w Dobrzyniewie Dużym (powiat białostocki) - 6 marca, w Dziadkowicach (powiat siemiatycki) i w Przytułach (powiat łomżyński) - 27marca.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę