Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nagroda za RPO jest mniejsza...

Główne zdjęcie
źródło: MRR

Tylko nieco ponad 27,5 mln euro przypadło województwu podlaskiemu z podziału tzw. Krajowej Rezerwy Wykonania między Regionalne Programy Operacyjne. Łącznie Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pomiędzy wszystkie województwa rozdzieliło 512 mln euro. Najwięcej, bo ponad 54 mln euro otrzyma województwo opolskie, najmniej - 9,8 mln euro - województwo śląskie. Podlaskie w tej statystyce znalazło się dopiero na 10. miejscu.

- Liczyliśmy na większą kwotę - przyznał na dzisiejszej konferencji prasowej Daniel Górski, dyrektor departamentu zarządzania RPO w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. - I wszystko wskazywało na to, że zajmiemy wyższe miejsce w rankingu, ale mieliśmy pecha, jedno kryterium pociągnęło nas w dół. (…) Najgorzej wypadliśmy w społeczeństwie informacyjnym (14. miejsce w kraju).

Jak podało MRR podstawą podziału części regionalnej KRW jest ranking województw na podstawie danych obrazujących stan wydatkowania środków na dzień 31 grudnia 2010 r.

zobacz też: Dodatkowe miliony euro nie dla nas

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę