Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Z godziny na godzinę będzie zimniej

Nad region nadciąga kolejna tej zimy fala ochłodzenia. W ciągu całego dnia temperatura powietrza ma spadać. Wieczorem w Łomży może być już nawet kilkanaście stopni mrozu. Chłodne powietrze nad regionem ma utrzymać się przez trzy dni. W niedzielę znowu ma zacząć się ocieplać.

Jak podają synoptycy dziś w województwie podlaskim ma być zachmurzenie duże, a miejscami mogą wystąpić opady śniegu. Temperatura maksymalna od -6°C na Suwalszczyźnie do -2°C na południu województwa. W nocy spodziewane są mgły osadzające szadź ograniczające widzialność do bardzo słabej. Temperatura minimalna od -17°C na północy do -12°C na południu województwa. Wiatr słaby, przeważnie północno-wschodni.
W piątek i w sobotę w ciągu dnia temperatura powietrza ma wynosić ok. -10°C i wyraźnie zacznie rosnąc dopiero nocą z soboty na niedzielę.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę