Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Majątki nowych wiceprezydentów w internecie

Trzy domy, dwa samochody, jedna działkę, trochę oszczędności i niemal pięć razy większy kredyt, a w ubiegłym roku jego dochody przekroczyły 200 tys zł. Zastępca prezydenta Łomży ds. Gospodarczych ma majątek przekraczający milion złotych. Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta opublikowano oświadczenia majątkowe zastępców prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego.

Beniamin Dobosz w pierwszym złożonym oświadczeniu majątkowym napisał, że ma 71 tys zł na koncie i ok. 2 tys zł w papierach wartościowych. Ma też trzy domy warte w sumie ponad milion złotych, przy czym dwa to małżeńska współwłasność majątkowa, a do trzeciego jest współwłaścicielem w ¼.  Z nieruchomości wymienia także działkę budowlaną wartą 150 tys zł, którą ma wspólnie z żoną. W rubrykach dotyczących majątku ruchomego wiceprezydent wpisał dwa samochody – Toyotę Avensis z 2004 roku i Mazdę 2 z 2008 roku (warte w sumie 78 tys zł) – które także są współwłasnością małżeńską.
Zgodnie z oświadczeniem w ubiegły roku wiceprezydent zarobił niemal 130 tys zł z tytułu umowy o prace, ale to nie były jego jedyne dochody. Z umowy o dzieło doszło jeszcze ponad 48 tys zł a z  najmu ponad 38 tys zł.
„Na minusie” ma kredyt mieszkaniowy – 331 tys zł.

Odpowiedzialna za pomoc społeczną, kulturę i sport wiceprezydent Mirosława Kluczek ma mniejszy majątek. Na koncie ma 15 tys zł i 100 USD. W rubryce dom wpisała, że ma zabudowaną działkę o pow. 558 m2 „prawo do własności ¼ części wspólnie z mężem”. Ma też, (w użytkowaniu wieczystym wspólnie z mężem) pawilon handlowy warty 140 tys zł,  oraz niezabudowaną działkę wartą 20 tys zł „z prawem własności do 1/2”.
Jako składniki majątku ruchome wpisała samochód opel astra z 1998 roku i biżuterię (złoto, srebro) wartą 20 tys zł.
W ubiegłym roku dochody miała na poziomie powyżej 60 tys zł, przy czym 31 tys zł z tytułu umowy o pracę, 25 ty zł z emerytury i 6 tys zł z najmu. 

zobacz oświadczneia majatkowe:
Beniamin Dobosz
Mirosława Kluczek


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę