Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 stycznia 2023 napisz DONOS@

Szybciej do Warszawy nie dojedziemy, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości

W najbliższych latach nie będzie modernizacji drogi krajowej S-8 na odcinku od Jeżewa do Wyszkowa. Na wtorkowym posiedzeniu rząd przyjął „Program budowy dróg krajowych na lata 2011-2015”. Zawiera on m.in. listę inwestycji drogowych zrealizowanych do końca 2013 roku. Modernizacja „ósemki” nie znajduje się na liście podstawowej, ale wśród niemal 30 rezerwowych inwestycji.

Z regionu na liście podstawowej są za to obwodnice Stawisk i Szczuczyna, które mają powstać jako pierwsze odcinki nowej trasy ekspresowej S-61. Zgodnie z projektem rozporządzenia zarówno obwodnica Stawisk jak i Szczuczyna ma być budowana w latach 2012-2013.  W przypadku całej reszty Via Baltica do 2015 roku ma się udać przygotować te inwestycje do realizacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę