Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 stycznia 2023 napisz DONOS@

Złapali złodzieja bo za szybko jechał

O wyjątkowym szczęściu może mówić austriacki właściciel volkswagena sharana. Samochód zginał mu wczoraj rano w Austrii, a został odzyskany wieczorem pod Grajewem. Funkcjonariusze tutejszej drogówki zatrzymali auto do kontroli, bo jego kierowca na odcinku, gdzie dozwolona prędkość to 90 km/h jechał blisko 120 km/h. Po zatrzymaniu auta okazało się, że samochód ma wyrwana stacyjkę i brak kluczyka.

Do zatrzymania auta doszło wczoraj przed godziną 19:00 na drodze krajowej numer 61 w rejonie miejscowości Miecze. Za kierownicą sharana siedział 25- letni Litwin. Po sprawdzeniu auta w policyjnych systemach informacyjnych wyszło na jaw, że samochód został skradziony tego samego dnia na terenie Austrii. Młody Litwin trafił do policyjnego aresztu, a samochód na parking. 25-latek odpowie za pasterstwo. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. Samochód ma zaś powrócić do Austrii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę