Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowi - starzy starosta i wicestarosta powiatu zambrowskiego

Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Prawo i Sprawiedliwość będą współkierować przez najbliższe cztery lata powiatem zambrowskim. Stanowiskami wymienili się na tę kadencję starosta i wicestarosta zambrowski z poprzedniej kadencji. Stanisław Krajewski (PSL) - przez ostatnie cztery lata wicestarosta, a wcześniej także starosta zambrowski, powrócił na to stanowisko, zaś dotychczasowemu staroście - Stanisławowo Rykaczewskiemu (PiS) - powierzono w poniedziałek (24.01) funkcję wicestarosty.

Na tej samej sesji powołano pozostałych członków zarządu powiatu. Zostali nimi Robert Maciej Rosiak startujący z listy PSL oraz Marek Krajewski i Marek Niewiński (obaj z PiS). Wcześniej już radni powiatowi wybrali już własne władze - przewodniczącym rady pozostał na następną kadencję Józef Dąbrowski (PSL), a jego zastępcą Henryk Jaworowski (PiS).

W siedemnastoosobowej radzie powiatu Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 7 mandatów, Polskie Stronnictwo Ludowe - 6. Cztery mandaty objęli radni startujący z komitetu wyborczego "Razem", zaś jeden Platforma Obywatelska.

Zarząd powiatu zambrowskiego to już ostatnie władze samorządowe wybierane w naszym województwie po ostatnich wyborach, od których minęły dwa miesiące.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę