Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Oświadczenie

Zarząd spółki Galeria Narew Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży oświadcza, że opublikowane w tygodniku „Kontakty” informacje o rzekomym uchyleniu wydanego dla Spółki pozwolenia na budowę Galerii Handlowej w Łomży, jak również inne przedstawione tam okoliczności odnoszące się do w/w Spółki, są niezgodne ze stanem faktycznym.

Władze spółki potwierdzają, że Galeria Narew Sp. z o.o. - spółka celowa powołana do wybudowania Centrum Handlowego w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego, posiada prawomocne pozwolenie na budowę galerii handlowej wraz ze sklepem wielko-powierzchniowym. Teren inwestycji został oznakowany i ogrodzony, pobrany został również dziennik budowy. Dodatkowo władze Spółki oświadczają, że zarówno przeciwko Galerii Narew Sp. z o.o. jak i jej zarządowi nie toczy się obecnie żadne postępowanie prokuratorskie ani sądowe.
Zdaniem władz Galerii Narew Sp. z o.o., opublikowany w tygodniku „Kontakty" w/w materiał redakcyjny jest nierzetelny oraz nakierowany na doprowadzenie do utrudnień w procesie inwestycyjnym galerii handlowej - tuż przed jego rozpoczęciem. Publikacje redakcji tygodnika „Kontakty” wprowadzają przy tym w błąd szeroko rozumianą opinię publiczną co do okoliczności stanu faktycznego oraz wypełniają wszystkie materialne znamiona działań na szkodę spółki Galeria Narew Sp. z o.o.
Powyższe działania redakcji tygodnika „Kontakty”, władze spółki zmuszone są także uważać za niezgodne z materialnymi zapisami prawa prasowego, w myśl których dziennikarz jest zobowiązany do zachowania szczególnej staranności i rzetelności przy zbieraniu i wykorzystywaniu informacji, a zwłaszcza do sprawdzenia ich zgodności z prawdą. Publikacja materiału redakcyjnego, w którym jawnie fałszuje się fakty i manipuluje rzeczywistością stanowi dowód na to, że redakcja tygodnika „Kontakty” nie wykazała się ani starannością, ani tym bardziej rzetelnością w wykonywaniu swoich obowiązków.
W związku z w/w publikacją zamieszczoną na łamach tygodnika „Kontakty” oraz zawartymi w niej - dotyczącymi Spółki - stwierdzeniami, które nie znajdują pokrycia w rzeczywistości, wprowadzają w błąd opinię publiczną
i stawiają spółkę Galeria Narew Sp. z o.o. w złym świetle, zarząd Spółki dla celów ochrony swoich praw złożył przeciwko tygodnikowi „Kontakty” pozew sądowy.

Całkowitą odpowiedzialność za treść powyższego oświadczenia ponosi zarząd spółki Galeria Narew Sp. z o.o.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę