Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

1/3 „milion(a) od zaraz” do Łomży

Tylko kilku procent głosów zabrakło aby do Łomży trafiła główna wygrana telewizyjnego programu „Milion od zaraz”. Zwycięzcą czwartego odcinak show Telewizji Polska został pan Henryk z Łomży. Zaraz otrzyma 333 tysiące 333 złote i 34 grosze.

W programie, którego gospodarzem jest Krzysztof Ibisz  startuje kilka rodzin z całej Polski, którzy na żywo mają przekonać widzów, że to im należy się wygrana. Głosowanie odbywa się za pomocą sms-ów. W niedzielnym programie rodzina z Łomży o pieniądze rywalizowała z rodzinami z Lubienia, Dębska i Rakowca.
Program wygrał pan Henryk z Łomży. To lekarz, który wygrane pieniądze chce przeznaczyć na pomoc chorym Kubie i Adrianowi z Łomży. Cierpią oni na rzadką chorobę o nazwie pęcherzyca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę