Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dzień Babci i Dziadka w grupie 3-latków

Piątek 21 stycznia 2011r był kolejnym dniem w naszym przedszkolu pełnym emocji i przeżyć tym razem w grupie trzylatków. Maluszki śmiało wkroczyły na dużą salę, w której już czekały Babcie i Dziadkowie.

Na powitanie pomachały rączkami i zaczęły swój występ; recytowały wierszyki, śpiewały piosenki przysyłając w trakcie śpiewu gorące buziaczki. W dalszej części dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków do tańca. Nie zabrakło również pięknych laurek i gorących uścisków. Słodki poczęstunkiem zakończono uroczystość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 22 stycznia 2011 22:21
Data ostatniej edycji: nie, 23 stycznia 2011 23:03:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę