Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dzień Babci i Dziadka w grupie 6-latków

Uroczystość w najstarszej grupie odbyła sie w czwartek 20 stycznia 2011r. Na uroczystość przybyli niemal wszystkie Babcie i Dziadkowie. Były także Babcie "przyszywane", których rola w rodzinach jest nie mniej ważna niż "prawdziwych" Babć.

Dzieci z mocno bijącymi serduszkami recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły. Po występie wniesiono tort i zaśpiewano  "Sto lat...". Nie zabrakło samodzielnie wykonanych laurek, Babcie dostały hiacynty, a Dziadkowie koszule. W oczach naszych Solenizantów widać było wielką radość i wzruszenie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 22 stycznia 2011 21:02
Data ostatniej edycji: so, 22 stycznia 2011 22:15:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę