Dzień Babci i Dziadka w grupie 6-latków
Uroczystość w najstarszej grupie odbyła sie w czwartek 20 stycznia 2011r. Na uroczystość przybyli niemal wszystkie Babcie i Dziadkowie. Były także Babcie "przyszywane", których rola w rodzinach jest nie mniej ważna niż "prawdziwych" Babć.
Dzieci z mocno bijącymi serduszkami recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły. Po występie wniesiono tort i zaśpiewano "Sto lat...". Nie zabrakło samodzielnie wykonanych laurek, Babcie dostały hiacynty, a Dziadkowie koszule. W oczach naszych Solenizantów widać było wielką radość i wzruszenie.
W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.
W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
- Analityki ruchu na naszych serwisach
- Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
- Personalizowania reklam
- Korzystania z wtyczek społecznościowych
Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).
W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.
Lista Zaufanych Partnerów
Wyrażam zgodę