Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziej w areszcie

Nawet do 10 lat więzienia grozi dwóm młodym mężczyznom z Łomży, którzy włamali się do jednego ze sklepów. Policjanci ustalili sprawców i zatrzymali 18. i 19-latka. Ponadto mundurowi ustalili, że 18-latek na początku stycznia włamał się jeszcze do innego sklepu, a do kilku innych usiłował. Okradł też jedną ze skarbonek kościelnych, a kolejną próbował okraść. Wobec niego sąd już zdecydował o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji w sumie pokrzywdzeni przez młodych złodziei oszacowali swoje straty na prawie 7,5 tysiąca złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę