Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Piorunek w zarządzie województwa ma więcej...

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Departamenty: edukacji, sportu i turystyki, kultury i dziedzictwa narodowego, oraz nowość departament społeczeństwa informacyjnego będzie nadzorował w ramach pracy w zarządzie województwa podlaskiego Jacek Piorunek z Łomży. Dziś formalnie marszałek Jarosław Dworzański podpisał zarządzenie dotyczące podział obowiązków i kompetencji pomiędzy siebie i innych członków zarządu.

Jak podaje Jan Kwasowski, pod bezpośrednim nadzorem marszałka Dworzańskiego pozostają w nowej kadencji m.in. departamenty: zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym, organizacji i kadr, finansów, współpracy z zagranicą i promocji, biuro sejmiku, biuro prawne, biuro kontroli finansowej, biuro audytu wewnętrznego. Nowym obowiązkiem marszałka w porównaniu z poprzednią kadencją jest nadzór nad Biurem Inwestycji, które prowadzi przygotowania do budowy lotniska regionalnego, budowę Opery i Filharmonii Podlaskiej, przygotowuje inne ważne inwestycje.
Wicemarszałek Mieczysław Baszko odpowiada za departamenty: rozwoju obszarów wiejskich, rolnictwa i obszarów rybackich, mienia i geodezji. Wicemarszałek Walenty Korycki przejmuje departament infrastruktury i ochrony środowiska, a członek Zarządu Województwa Cezary Cieślukowski obejmuje nadzór nad departamentami: polityki regionalnej, zdrowia, Europejskiego Funduszu Społecznego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę