Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

„Milion od zaraz” w Łomży (potrzebny)

Rodzina państwa Mańczak z Łomży wystąpi w najbliższym, niedzielnym show telewizji Polsat „7420 Milion od zaraz”. Dodatkowe pieniądze, które można wygrać w tym programie, tej rodzinie są bardzo potrzebne. Od wielu lat państwo Mańczak, walczą o zdrowie swoich synów, chorych na rzadką chorobę o nazwie pęcherzyca. Każdego miesiąca leczenie chłopców pochłania ogromne koszty.

„7420 Milion od zaraz” jest programem na żywo (emisja o  o godz. 17.45), podczas którego można wygrać milion złotych. Gospodarzem show jest Krzysztof Ibisz. W odcinkach emitowanych na żywo występuje pięciu losowo wybranych uczestników, którzy mają przekonać, że to im należy się wygrana. Widzowie w głosowaniu SMS-owym decydują, komu przyznać główną nagrodę. I właśnie w ten sposób, zgłaszając się do tego show, rodzina z Łomży chce pozyskać dodatkowe  środki na leczenie Kuby i Adriana. Już teraz księża z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, do której należą państwo Mańczak, zachęca parafian  do włączenia się do tej akcji. Na stronie internetowej parafii opublikowano specjalny komunikat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę