Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Biały dzień w "piątce"

Poniedziałek 17 stycznia 2011 r, mimo zimy i szaro-burej pogody za oknem, był dniem bardzo gorącym w naszym przedszkolu, a to za sprawą kolejnego kolorowego dnia - Dnia Białego.

Wystarczyło tylko mieć coś białego i apetyt na zabawę. Dzieciom i nauczycielkom nie brakowało ani jednego, ani drugiego, więc po śniadaniu tradycyjnie wszyscy zebrali się w dużej sali i zaczęły się powitania; tych co mają białe bluzki, tych co mają białe spodnie, tych co mają ...itd. Następnie Pan Grześ poderwał wszystkich do białego walczyka. Tańce i śpiewy przeplatały konkursy sprawnościowe: rzucanie śnieżkami (kulki papierowe) do kosza, wyścig na torze przeszkód (po białych kartkach papieru), zawijanie naleśnika (dziecko zawijało się w prześcieradło), rozpoznawanie smaków białych produktów tj.mąka, cukier, sól, mleko; skoki w białych workach, jazda w blaszanej misce. Było również "lepienie bałwanka". Rozbawieni uczestnicy nawet nie zauważyli jak szybko minął czas i trzeba było sprzątać salę na obiad.
Czekamy na kolejny kolorowy dzień.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 20 stycznia 2011 23:03
Data ostatniej edycji: so, 22 stycznia 2011 00:36:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę