Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Narew w Łomży przekroczyła stan ostrzegawczy.

Główne zdjęcie
Narew przy moście Grota Roweckiego

O godz. 6 rano czujniki wskazywały, że poziom rzeki wynosi 402 cm. To o 2 cm powyżej stanu ostrzegawczego. W ciągu ostatnich dwóch - trzech dni Narew w Łomży rosła o około 20 cm na dobę. Niemniej zdaniem hydrologów mało prawdopodobne jest by rzeka osiągnęła stan alarmowy. Pułap ten określony jest na poziomie 450 cm, czyli do jego osiągnięcia brakuje jeszcze 48 cm.

W Wizny okolicach, po szybkich wzrostach poziomu wody w ubiegłym tygodniu, rzeka ustabilizowała się. Od kilku dni poziom Narwi w tym miejscu utrzymuje się w granicach 464 cm, czyli 24 cm powyżej stanu ostrzegawczego i 6 cm poniżej alarmowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę