Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Spektakl "Przygody Strusia"

Dnia 14 stycznia 2011r przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Przygody Strusia". Z zapartym tchem śledziły kolejne wydarzenia. Kiedy główny bohater miał kłopoty w oczach naszych widzów widać było troskę, głośno wykrzykiwały co Struś ma zrobić, aby pokonać trudności. Oczywiście w naszym przedstawieniu baśń zakończyła się szczęśliwie; "dobro" zwyciężyło, "zło" zostało pokonane. Jeszcze nie opadły emocje, a dzieci już pytały kiedy będzie następny teatrzyk.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 19 stycznia 2011 23:20
Data ostatniej edycji: so, 22 stycznia 2011 22:19:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę