Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Narew koło Łomży coraz większa

Szybko przybywa wody w Narwi pod Łomżą. W ciągu doby (od wczorajszego) poranka poziom rzeki podniósł się o 22 cm. Dziś w ciągu sześciu godzin - od 6. rano do południa - przybyło kolejne 5 cm. Teraz poziom rzeki wynosi już 390 cm przy stanie ostrzegawczym na poziomie 400 cm.

Ustabilizował się za to poziom Narwi w Wiźnie. Od dwóch dni poziom Narwi w tym miejscu utrzymuje się w granicach 464 cm, czyli 24 cm powyżej stanu ostrzegawczego i 6 cm poniżej alarmowego.

Tymczasem hydrolodzy IMGW przewidują, że w ciągu najbliższej doby w zlewni Narwi notowane będą przeważnie wzrosty stanów wody związane ze spływem wód roztopowych oraz dalszym przemieszczaniem wody w zlewni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę