Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Łupy zakopali w ziemi...

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, w tym jednego nieletniego, którzy w ciągu kilku miesięcy dokonali kilkunastu włamań na terenie powiatu kolneńskiego. Młodzi mężczyźni włamywali się do domów, budynków gospodarczych i domków letniskowych, skąd kradli różne przedmioty Jak informuje policja odzyskano większość skradzionego sprzętu. Cześć była zakopana na polu.

Zatrzymani złodziej, to mieszkańcy powiatu kolneńskiego w wieku od 15 do 21 lat. W ciągu ostatnich trzech miesięcy popełnili oni 12 przestępstw. Młodzi mężczyźni włamywali się do domów, budynków gospodarczych i domków letniskowych, skąd kradli różne przedmioty. Ich łupem padały między innymi kosiarki spalinowe, rowery, koła samochodowe i sprzęt letniskowy. Mundurowi odzyskali większość skradzionych rzeczy. Część była na posesjach sprawców, a resztę głęboko zakopana na polu jednego z mężczyzn.
Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz nieletnim zajmie się sąd rodzinny. Jeden ze sprawców decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie, a dwóch pozostałych sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji.
Mężczyznom za popełnione czyny grozi kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę