Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z nożem na 16-latka

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 27-latek z Łomży. Mężczyzna we wtorek o poranku w okolicach osiedla Bohaterów Monte Casino napadł z nożem w ręku na 16-latka idącego do szkoły i przystawiając mu nóż do gardła zażądał wydania telefonu komórkowego. Po dwóch dnia sprawcę napadu zatrzymali policjanci. Okazało się, że ścigany jest listem gończym.

Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer  prasowy łomżyńskiej policji mężczyzna poszukiwany był w związku z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 7 lat więzienia. Wśród przestępstw za które był skazany jest m.in. napad z nożem w ręku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę