Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Skradzione w Łomży mitsubishi zatrzymano w Zambrowie

O sporym pechu może mówić 28-latek, który nocą jechał skradzionym w Łomży samochodem marki mitsubishi carisma. Powiadomieni o kradzieży policjanci, zaalarmowali wszystkie patrole w okolicy. Srebrną carismę jako pierwsi dostrzegli policjanci z Zambrowa. Po zatrzymaniu samochodu okazało się, że kierowca jest pijany.

Jak podają z zambrowscy policjanci 28-latek, który siedział za kierownica kradzionego samochodu miał ponad 0,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają teraz m.in. czy 28-latek był „tylko” pijanym kierowcą czy może także złodziejem, który skradł samochód.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę