Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Seminarium dla uczniów i nauczycieli skrzypiec

21 stycznia odbędzie się w PSM w Łomży seminarium dla nauczycieli i uczniów skrzypiec szkół muzycznych I i II stopnia. Poprowadzi je znakomity skrzypek młodego pokolenia Janusz Wawrowski ( Uniwersytet Muzyczny imienia Fryderyka Chopina w Warszawie). Tematem przewodnim wykładu i lekcji otwartych będzie "Wpływ prawidłowej postawy ciała na technikę gry na skrzypcach".

Seminarium rozpocznie się o godz. 9:30 i potrwa do 19:30. Uczestnicy czynni (uczniowie) otrzymają dyplomy, a nauczyciele - zaświadczenia.

ZAPRASZAMY ! !

 

* Istnieje również możliwość uczestniczenia w drugim dniu seminarium (22 stycznia) w charakterze obserwatora (uczestnika czynnego tylko w przypadku zaistnienia wolego miejsca - informacja tel. 86 2150-161 )

Dyrektor
pon, 17 stycznia 2011 09:19
Data ostatniej edycji: pon, 17 stycznia 2011 09:33:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę