Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijany złodziej

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 34-latka, który najpierw ukradł peugeota a następnie na jednej ze stacji paliw zatankował paliwo i odjechał nie płacąc za benzynę. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,1 promila alkoholu.

Jak relacjonuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku w sobotę po południu na ulicy Rybaki 23-latek chcąc sprzedać peugeota spotkał się w umówionym miejscu z osobą zainteresowaną jego kupnem. W chwili gdy właściciel prezentował swoje auto, mężczyzna wykorzystał jego nieuwagę wsiadł do pojazdu i odjechał. Kilka ulic dalej sprawca zatrzymał się przy dystrybutorze jednej ze stacji paliw w Łomży i zatankował benzynę na kwotę 50 złotych. Tam groził pobiciem pracownikowi, który próbował wyegzekwować należność za zatankowane paliwo. Następnie wybił przednią szybę w peugeocie i odjechał ze stacji paliw. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast na ulicach miasta zatrzymali 34-latka, który kierował skradzionym samochodem. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,1 promila alkoholu. Teraz mieszkaniec Łomży za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę