Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezydent Czerniawski przeprowadził się

Mieczysław Czerniawski wyprowadził się z prezydenckiego gabinetu w zabytkowym ratuszu. Gabinet ten prezydent Łomży, wówczas Jerzy Brzeziński, zajął nieco ponad cztery lata temu, gdy zakończył się kapitalny remont wybudowanej w pierwszej połowie XIX stulecia siedziby władz miasta. Teraz prezydent Czerniawski przeprowadził się ponownie do głównego gabinetu w tym młodszym i większym budynku. Wraz z prezydentem przeprowadzać musieli się także jego zastępcy, ale nie tylko oni.

O przeprowadzce w ratuszu poinformowano na oficjalnej internetowej stronie miasta.
„Prezydent Mieczysław Czerniawski ze swoim sekretariatem przeniósł się do pokoju numer 101, zaś jego zastępcy ze swoim sekretariatem do pokoju 102. Powrócono więc do układu sprzed remontu zabytkowej części ratusza. W gabinecie (pok. 123), w którym od ponad czterech lata zasiadał Prezydent Łomży, urzęduje obecnie Sekretarz Miasta, zaś w ówczesnym sekretariacie Kadry Urzędu. Do nowego gabinetu przeniesione zostało również Biuro Promocji, które obecnie mieści się w pokoju nr 115, zaś w dotychczas zajmowanym przez nie pomieszczeniu - pok. 124 - pracuje audytor wewnętrzny oraz osoby odpowiedzialne za kontrole wewnętrzne jednostek. Z kolei pokój po pracownikach kontroli przeznaczony został pracownikom Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa odpowiedzialnym m.in. za organizacje ruchu, kanalizację deszczową, oświetlenie i monitoring oraz zajęcie pasa drogowego. Na potrzeby Wydziału GKO udostępniony został również pokój nr 214 na II piętrze. Biuro Prasowe mieści się obecnie w pokoju nr 13 na parterze zabytkowej części ratusza.”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę