Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koło ciężarówki uderzyło w osobówkę

Główne zdjęcie
Toyota, która zderzyła się z kołem ciężarówki (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Do nietypowego wypadku doszło wczoraj po południu w pobliżu miejscowości Sokoły. Jadącej drogą relacji Wysokie Mazowieckie – Białystok urwało się jedno z tylnych kół, które następnie przetoczyło się na drugą stronę jezdni i uderzyło w osobową toyotę poruszającą się w przeciwną stronę.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny, a straty materialne to, poza urwanym kołem w ciężarowym mercedesie, uszkodzony przód toyoty i mandat jaki musiał zapłacić 50-letni kierowca mercedesa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę