Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Nowy dyrektor w ARiMR

Stefan Krajewski (30 lat) został nowym dyrektorem Podlaskiego Regionalnego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Dziś rano w centrali Agencji w Warszawie odebrał akt powołania. Krajewski na stanowisku dyrektora zastąpił Walentego Koryckiego, który w poniedziałek został wybrany wicemarszałkiem województwa podlaskiego.

Stefan Krajewski dotychczas – od kwietnia 2008 roku - był kierownikiem Powiatowego Biura ARiMR w Zambrowie. W biurze tym pracuje od 1 kwietnia 2004 roku.
Jak sam mówi w oddziale „nie planuje jakiś diametralnych zmian”, ale – jak dodaje - „coś tam się zmieni”.

Stefan Krajewski (członek PSL) jest formalnie 9 dyrektorem „w łomżyńskim” oddziale ARiMR. Funkcje te wcześniej (od 2000 roku) pełnili: Wojciech Dzierzgowski (PSL), Wojciech Szczepkowski (SLD), Grzegorz Jakuć (PiS), Bogdan Domagała (PiS),  Tomasz Gan (Samoobrona), Bogdan Domagała z PiS, Zbigniew Kamiński (PSL), Walenty Korycki (PSL).
Międzyczasie dwukrotnie obowiązki dyrektora sprawował jeszcze Jerzy Leszczyński – zastępca dyrektora Oddziału ARiMR od chwili jego powstania.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę