Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

W Narwi pod Wizną wody coraz więcej

Już tylko 3 cm brakuje aby poziom Narwi w Wiźnie osiągnął stan ostrzegawczy. Dziś rano było tam 437 cm wody. To o 4 cm więcej niż wczoraj w południe. Jak podają hydrolodzy IMGW w ciągu minionej doby w zlewni Narwi obserwowano głównie wzrosty stanów wody w strefie wody średniej i wysokiej, związane ze spływem wód z topniejącej pokrywy śnieżnej oraz przemieszczaniem wody w zlewni.

Na razie jednak zagrożenie powodziowego w regionie nie ma. W ciągu najbliższej doby w wyniku przemieszczania wody w zlewni Narwi prognozuje się przeważnie nieduże wzrosty oraz stabilizację stanów wody w strefie wody średniej i wysokiej. Lokalnie na środkowej i dolnej Narwi oraz lokalnie na mniejszych dopływach Narwi i Biebrzy prognozuje się spadki stanów wody.

Według danych IMGW poziom Narwi w Łomży o godz. 6. rano wynosił 328 cm i był taki sam jak wczoraj po południu. W Nowogrodzie zaś wody ubyło. W ciągu ostatnich 18 godzin poziom Narwi obniżył się tu o 5 cm.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę