Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Delegacja podlaskich polityków spotkała się z wiceministrem infrastruktury

Nie ma deklaracji, że krajowa "ósemka" będzie zmodernizowana bez opóźnienia, choć szanse na to są. Podlascy posłowie i samorządowcy spotkali się we środę (12.01) w Warszawie z wiceministrem infrastruktury. Rozmawiali o przyszłości różnych dróg w naszym regionie, choć z naciskiem na krajową "ósemkę".

"Usłyszeliśmy od Radosława Stępnia, żeby prowadzić przygotowania do budowy tej drogi" - mówi prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Dodaje, że wtedy po uzyskaniu pozwoleń i w miarę napływu pieniędzy, np. z oszczędności w przetargach, krajowa "ósemka" będzie modernizowana.

Zgodnie z zapowiedziami rządu przebudowa krajowej "8" i "19" miałaby się rozpocząć nie wcześniej niż po 2013 roku. Ostateczna decyzja ma być jeszcze w styczniu.
(...)

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę