Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Na ratunek psu co spływał krą...

Do nietypowej akcji ratunkowej wzywani byli wczoraj łomżyńscy strażacy. Na lodowej krze po Narwi płynął duży, ale wystraszony pies. Na szczęście zobaczyli go dobrzy ludzie i wszystko zakończyło się dobrze, choć strażacy nie zdążyli.

Zgłoszenie o psie na lodowej krze strażacy otrzymali tuż przed godz. 14. Wystraszony duży pies – prawdopodobnie rasy owczarek kaukaski -  spływał na krze Narwią na wysokości budynku LOK-u przy ul Zjazd w Łomży. Jak relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży mężczyźni, którzy zobaczyli psa i zawiadomili strażaków,  dostrzegli także znajdująca się w pobliżu łódź i sami ruszyli na ratunek. Gdy łódka podpłynęła do lodowej kry na której był pie – on sam przeskoczył na  nią, a następnie gdy tylko łódka podpłynęła do brzegu pies wyskoczył i uciekł. Gdy dojechali strażacy było już po akcji ratunkowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę