Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie... Będzie bardzo ślisko

Gołoledź, trudności komunikacyjne, oblodzenie dróg to skutki pogody, która zbliża się do nas. Nocą i w piątek do południa z zachodu na wschód regionu synoptycy przewidują przesuwanie się opadów deszczu lub mżawki, marznących, powodujących gołoledź. Zjawisku nadano drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Poza tym w nocy mogą wystąpić także opady śniegu, którym towarzyszyć będzie wiatr o średniej prędkości 20-35 km/h w porywach do 50 km/h powodujący lokalne zawieje oraz zamiecie śnieżne.

Cały czas mamy też do czynienia z szybkim wzrostem temperatury. O ile jeszcze w czwartkowe południe w Łomży było ok. - 10 st. C, będzie to minimalnie -3 st.C, a w piątkowe południe może być już ok. +1 st.C. Ta temperatura ma utrzymać się przez kilka kolejnych dni. Możliwe też będą opady deszczu i mżawki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę