Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będą doradzać prezydentowi Czerniawskiemu jedni za pieniądze, a inni za darmo

Już kilka dni po zaprzysiężeniu na prezydenta Łomży Mieczysław Czerniawski zapowiedział powołanie, w pełnej dozwolonej przez przepisy prawa liczbie, etatowych doradców. Na razie zapowiedział, że jednym z nich przez trzy miesiące, będzie były prezydent Jerzy Brzeziński. Pozostałe osoby mają być przedstawione opinii publicznej – zgodnie z informacją biura prasowego ratusza - w najbliższym tygodniu. Tymczasem dziś zapowiedziano także, że prezydent Mieczysław Czerniawski powoła Społeczną Radę Konsultacyjną, a jej szefem zostanie prof. dr hab. Andrzej Zawiślak - Minister Przemysłu i Handlu w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego.

Informując o zamiarze powołania Społecznej Radzie Konsultacyjnej przy Prezydencie Łomży, która ma być organem doradczym prezydenta, biuro prasowe ratusza przybliża sylwetkę prof. dr hab. Andrzeja Zawiślaka, który zgodnie z zapowiedzią ma stanąć na jej czele. Profesor - specjalista w tematyce organizacji i zarządzania - pracuje na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Instytucie Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jest Przewodniczącym Rady Patronackiej Warszawskiej Szkoły Zarządzania. W przeszłości był Przewodniczącym Rady Naukowej Centrum Badań Przedsiębiorczości i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk, Prezesem Stowarzyszenia Polska – Wschód oraz Kierownikiem Katedry Systemów Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Na razie nie wiadomo kto obok profesora Zawiślaka miałby wejść w skład rady. Jak czytamy w przesłanej nam informacji pełny skład Społecznej Rady Konsultacyjnej zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę