Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Zwycięstwo na koniec roku

Główne zdjęcie
Jakub Wiśniewski

W ostatnim dniu roku w całej Polsce odbyły się liczne biegi sylwestrowe. W jednym z nich w Krakowie z powodzeniem startował Jakub Wiśniewski z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Biegnąc w gronie 432 zawodników Wiśniewski zajął pierwsze miejsce.

Start i meta biegu znajdowały się na Rynku Głównym w Krakowie. Kuba biegnąc na dystansie 10km prowadził od startu aż do mety i wyprzedził następnego zawodnika Mariusza Borychowskiego z Ustki o prawie minutę. Bieg rozegrany był przy ujemnej temperaturze, a duża część trasy była pokryta lodem i śniegiem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę