Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pługiem z promilami przez miasto

Policjanci zatrzymali ciężarówkę z pługiem, który odśnieżał Wysokie Mazowieckie. Jak się okazało jego kierowca miał ponad 1,5 promile alkoholu w organizmie. Policję o jadącej całą szerokością drogi „odśnieżarce” zawiadomili inni kierowcy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Warszawskiej w Wysokiem Mazowieckiem. Jak relacjonuje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowca ciężarówki z pługiem odśnieżając jezdnię jechał całą szerokością drogi, blokując przejazd innym pojazdom. Dodatkowo za nic miał sygnały dawane przez kierowców, którzy w popłochu uciekali przed zbliżającym się pługiem. Dopiero zaalarmowani policjanci zatrzymali pirata. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 1,5 promila promila alkoholu w organizmie. Teraz 44-latek za swoje zachowanie odpowie przed sadem. Grozi za to do dwóch lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę